IZVĒLIETIES svaigus produktus no plaša produktu klāsta. veikals.bujums.lv vienuviet piedāvā iegādei iecienītākos BUJUMS saldētos produktus.

PĀRBAUDIET izvēlēto produktu klāstu sadaļā Produktu grozs. Pirms pirkuma noformēšanas, varat ērti mainīt produktu veidu vai daudzumu, vai pievienot produktu, kas aizmirsts.

Lai noformētu pasūtījumu, aicinām jūs PIEREĢISTRĒTIES, ja iepērkaties pirmo reizi, vai AUTORIZĒTIES sistēmā, ja iepērkaties atkārtoti.

NORĀDIET piegādes adresi, piegādi veicam visa Latvijā. Ja Jums ir specifiskas piegādes detaļas (durvju kods, ērtāks piebraukšanas ceļš vai cits), kuras kurjeram vajadzētu zināt, lūdzu, norādiet tās pie papildus piegādes detaļām vai norādiet kurjeram telefoniski, kad viņš sazināsies ar jums īsi pirms piegādes. Tāpat izvēlieties vai vēlaties bezkontakta piegādi vai piegādi ar sūtījuma nodošanu tieši rokās.

IZVĒLIETIES apmaksas veidu un veiciet apmaksu. Kad būsiet veikuši pasūtījumu, mēs Jūs informēsim par veiksmīgu apmaksu un Jūsu pasūtījuma gaitu uz norādīto e-pasta adresi.

GAIDIET piegādi! Preču piegāde tiek nodrošināta visa Latvijā, šādā kārtībā:

Rīgā, Daugavpilī, Gulbenē, Jēkabpilī, Liepājā, Rēzeknē, Valmierā, Ventspilī

– nākamās dienas laikā – ja pasūtījums tiek veikts līdz plkst. 12.00; vai  2 (divu) nākamo dienu laikā – ja pasūtījums tiek veikts pēc plkst. 12.00. (Pasūtījumi tiek nodoti kurjeram: Pirmdienās, Otrdienās, Trešdienās un Ceturtdienās attiecīgi ar piegādi nākamajā dienā.)

Piegāde netiek nodrošināta svētdienās un svētku dienās.

Ludzā, Aizkrauklē, Alūksnē, Preiļos, Talsos, Balvos, Cēsīs, Krāslavā, Ogrē, Saldū nākamās dienas laikā, ja pasūtījums tiek veikts līdz plkst.10:00, ja pēc plkst. 10:00, tad 2 (divu) nākamo dienu laikā.

Ādažu nov., Babītes nov., Baldones nov., Carnikavas nov., Garkalnes nov., Inčukalna nov., Krimuldas nov., Ķekavas nov., Mālpils nov., Mārupes nov., Olaines nov., Ropažu nov., Salaspils nov., Saulkrastu nov., Sējas nov., Siguldas nov., Stopiņu nov., nākamās dienas laikā, ja pasūtījums tiek veikts līdz plkst. 10:00, ja pēc plkst 10, tad 2 (divu) nākamo dienu laikā.

Pārējās Latvijas pilsētās  nākamās dienas laikā, ja pasūtījums veikts līdz plkst. 8:00, ja pēc plkst. 8.00, tad 2 (divu) nākamo dienu laikā.

Preču piegāde bujums.lv pircējiem ir bezmaksas pasūtījumiem kas pārsniedz 40EUR un 20EUR, ja piegāde tiek nodrošināta Rīgas robežās. Pasūtījumi, kuri summā mazāki par 40EUR tiek piegādāti visa Latvijā ar piegādes maksu 5EUR, un kuru summa mazāka par 20EUR ar piegādes maksu 5EUR, Rīgas pilsētas robežās.

 Preces tiek piegādātas no otrdienas līdz piektdienai ieskaitot no plkst. 9:00 līdz plkst. 19:00. Preču piegāde Pircējam tiek veikta balstoties uz šiem pirkšanas un pārdošanas noteikumiem.